Moskitiery

Moskitiery to jedyny 100% i nieszkodliwy dla środowiska sposób na zabezpieczenie pomieszczenia przed dostaniem się owadów, większych pyłów oraz liści. Dobra moskitiera powinna być wykonana na żądany wymiar oraz mieć optymalną gęstość oczek, aby nawet najdrobniejsze insekty nie miały szans przez nią przejść.

Okienna ramkowa

Moskitiery okienne ramkowe – trwałe i estetyczne aluminiowe ramki moskitiery przeznaczone się do każdego typu okna PCV, drewno, aluminium.

Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery. Bezinwazyjny montaż bez konieczności wiercenia ramy okna!!! Możliwość wykonania w nieregularnych kształtach.

Dostępne kolory ramki: biały, brąz, złoty dąb, mahoń, orzech antracyt, winchester. Na specjalne zamówienie cała kolorystyka z palety RAL.

Dostępne siatki, przeciwpyłowe, wzmocnione oraz ze stali nierdzewnej.

Drzwiowa otwierana

Moskitiery drzwiowe otwierane – przeznaczone są do montażu na różnego rodzaju drzwiach drewno, PCV aluminium. Moskitiera tego typu nie koliduje z drzwiami jest prosta w obsłudze, a jednocześnie wytrzymała, montowana bezpośrednio do ramy okna za pomocą zawiasów  z samozamykaczem. Opcjonalnie w moskitierze można zamontować płytę wypełniającą (poliwęglan), w której zainstalowane jest przejście dla zwierząt.
Moskitiera może być wyposażona również w płytę wypełniającą aluminiową wysokości 100mm chroniącą siatkę przed uszkodzeniami w jej najniższej części tzw. kopniak, siatki wzmocnione aluminiowe  lub ze stal nierdzewnej.

Dostępna kolorystyka: biały, brąz, antracyt, złoty dąb oraz orzech. Na indywidualne zamówienie możliwość wykonania w dowolnym kolorze z palety RAL.

Drzwiowa przesuwna – Moskitiery przesuwne to rozwiązanie dla dużych, przeszklonych powierzchni. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej. W ofercie dostępne moskitiery o jednym, dwóch i trzech skrzydłach.

Dostępna kolorystyka: biały, brąz, antracyt, złoty dąb oraz orzech.

Moskitiery rolowane – (zwijana) pionowa lub pozioma – przeznaczone są do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Obsługa odbywa się w łatwy sposób ponieważ moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy. Kasetka, prowadnice i listwa dolna wyposażone są w szczotki, które zapewniają skuteczną ochronę przed insektami. Moskitiery rolowane można montować do okien dachowych. Moskitiera jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla małych balkonów nie zajmuje miejsca przy otwieraniu.

Dostępna kolorystyka: biały, brąz, złoty dąb