Plisy

Plisy to jeden z najciekawszych wariantów osłon okiennych który w odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Materiały plisowane wykonane są z zaimpregnowanego i antystatycznego materiału odpornego na brud, kurz, promienie słoneczne i promieniowanie UV są również odporne na wilgoć dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

Z pośród ponad 200 wzorów i kolorów każdy wybierze coś dla siebie.

COSIMO

System cosimo posiada dwie belki ruchome co pozwala na zasłonięcie dowolnej części okna. Plisy nie ograniczają otwierania skrzydła okiennego, ponieważ nie posiadają kasety, jest to niezwykle istotne przy drzwiach balkonowych czy oknach przesuwnych. Możliwe są trzy sposoby montażu: do listwy przyszybowej, w świetle szyby oraz montaż bezinwazyjny.

Osprzęt dostępny w kolorach: biały, srebrny, szampański, antracyt, ciemna oliwka, czarny, brąz, złoty dąb, sosna, dąb bagienny, mahoń, orzech.

Plisa dzień-noc

Plisa dzień-noc to specjalne rozwiązanie dające możliwość umieszczenia w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie W jednej plisie można zastosować tkaninę zaciemniającą i przepuszczającą światło lub zupełnie odmienną kolorystykę, wzory jak również materiały o różnej przepuszczalności światła.

Plisy dachowe

Plisy dachowe to nowoczesne rozwiązanie nadające się do każdego rodzaju okna dachowego. Innowacyjne zastosowanie prowadnic Smart Line w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkanin.